24 October, 2014

Superstaari mikrofon ning veel üks Pipi

Nagu viimasel ajal kombeks on saanud, ei jõua mu käsitöised tegemised eriti tihti blogisse õigel ajal.. ikka veidikese viivitusega. See muidugi ei tähenda, et ma vähem nokitsen... endiselt on samaaegselt mitu projekti käsil: üks töö juures, teine päeval õmblusmasina taga ning kolmas õhtul diivanil istudes näpuvahel. Ja eks ma ikka näitan oma tegemisi kui aeg küps ja mahti saan :)

Ei saa ma ikka üle ega ümber oma mänguasjade heegeldamise sõltuvusest. Ma ikka tõsiselt naudin seda! Ja kui poleks muid tellimusi ja töid, siis oleks mu kohvrid ja sahtlid ilmselt mänguasjadest pungil :) Seekord siis olen vahepeal saanud valmis järjekordse Pipi. Muster ja disain ikka minu enda oma. Pikkust 27 cm.

 

Lõng: erinevad puuvillased. Heegelnõel nr.2,5

Järgnevatel piltidel on meie tulevane superstaar :) Mikrofon on mu kolmapäevaõhtune näputöö. Juhend on pärit raamatust Võluväega mänguasjad. Mustri ja raamatu autor Mari-Liis Lille http://lilleliis.com/et/  Piiluge julgelt sinna blogisse, seal on niiiii palju vahvaid heegeldusi.
Ja ma lihtsalt ei suutnud seda raamatut poodi jätta :) Esimeseks näpuharjutuseks sealt ongi see mikrofon, mis kodus nüüd hoolega kasutust leiab.


Lõng: erinevad puuvillased. Heegelnõel nr.3

Ja näitamata on ka ühed tellimusena kootud triibulised beebisokid.


Lõng: Schachenmayr Baby Wool ( 100% meriinovill ) Vardad nr.3

No comments: