22 December, 2011

Valmistun jõuludeks vol.2

Paari päeva pärast on juba jõulud. Tundub, et seekord kahjuks mustad, mitte valged.. aga mis parata, ega seda taevataati käskida ei saa. Selle aasta jõuludega sobib hästi see lugu. Ettevalmistustega hakkan ühele poole saama, veel mõned kingid pakkida, natuke piparkooke teha ning pühad võivad tulla :)

Vahepeal sain valmis ühele noorhärrale kingiks lubatud hommikumantli. Aga hirmus raske oli sellest normaalset pilti saada, niiet seekord peate ilma pildita mu juttu uskuma :) Veel tegin kaks paari natuke jõulusema väljanägemisega pajalappe.


Heegeldamisega olen ka hoolega tegelenud ning kingikotti pugemist ootavad päris mitu tegelast. Esiteks tegin veel ühe tüdrukute lemmiku Hello Kitty. Pean tunnistama, et eelmine tuli paremini välja.. aga kuna ma tegin selle ju oma peast, mitte mustri järgi, siis teist täpselt samasugust ei suutnud ma heegeldada :)


Seejärel valmis taas üks vahva dinosaurus. Seekord ikka mitu korda ilusam kui esimene katsetus.


Ja siis üritasin heegeldada naabri taksi, et see siis naabrinaisele pihku pista. Taas ei kasutanud ma kutsu puhul mingit juhendit vaid ainult oma pead :)


Kingikotid olen sel aastal enamus ise teinud. Jah.. vabandust, kõike au siiski omale ei saa.. suurem poja oli hoolega abiks. Idee sain sellest raamatust. Aga päris täpselt me õpetust ei järginud. Tegime siis nii: printisin internetist välja jõuluteemalisi pilte, kopeerpaberi abil joonistasime need jõupaberile ning värvisime. Raamatus oleva juhendi kohaselt tuli siis jõupaber pooleks murda ning ääred villase lõngaga käsitsi kokku õmmelda. Mina läksin kergema vastupanu teed ning kasutasin õmblusmasinat ning ühendasin paberkoti küljed masina ilupistetega. Enda arust said päris ägedad :))


Ja ongi kõik :) Karta on, et selle aastanumbri sees enam käsitööd teha ei jõua.. aga mine tea...

No comments: